Sukcesy w lekkoatletyce

Znalezione obrazy dla zapytania lekkoatletyka

Dwa srebrne i dwa brązowe medale wywalczyła Reprezentacja SP nr2 w Mrozach na rozegranych 15 maja w Mińsku Maz. Powiatowych Mistrzostwach S.Z.S. w L.A. Angelika Mielcarz w biegu na 800 m ( III klasy gimn.) i Adam Malinowski w pchnięciu kulą(II klasy gimn.) zajęli drugie miejsca na podium. Miejsca trzecie zdobyli : Bartek Bajera w pchnięciu kulą (III klasy gim.) i Patryk Witon w biegu na 400m ( III klasy gimn.)

Lekkoatletyczna Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach wywalczyła cztery medale na rozegranych 18 maja  w Mińsku Maz. Powiatowych Mistrzostwach S.Z.S. Malwina Kulik zajęła III miejsce w biegu na 400 m. Przemek Żelazowski był najszybszy w biegu na 100 m. Jakub Osiński zdobył srebrny medal w skoku w dal a Piotr Mroziewicz brązowy w skoku wzwyż. Opiekunami uczniów są: Rafał Bukowski, Paweł Bieniak i Andrzej Pieniak.