^ Back to Top

Nasi siatkarze z kolejnym medalem

     Reprezentanci naszej szkoły do zwycięstw eliminacyjnych dołożyli jeszcze dwa w Finale Regionalnej Gimnazjady L Z S w Koszykówce, w rozegranym 06. 11. 2018 r. w Stoku Lackim. Zespół prowadzony przez Andrzeja Pieniaka pokonał rywali z Pruszyna 18: 15 i gospodarzy finałów 23; 17. Nasza drużyna, która będzie reprezentować region na Finale Mazowsza wystąpiła w składzie: Dawid Kulesza (kpt.), Aleksander Pieniak, Jakub Miron, Bartek Furtak, Dawid Bizowski, Artur Kulik, Mateusz Juszczak, Tomek Żmudzin, Kacper Boryń, Bartek Krawczyk i Mateusz Wąsowski.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.