^ Back to Top

KONKURS „SLEEVEFACE”

 

 

 

 

 

W dniu 24maja 2019r.  odbyło się rozstrzygnięcie II Powiatowego Konkursu Fotograficznego „SleeveFace z książką”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim. Konkurs został objęty Patronatem Starosty Mińskiego. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań fotograficznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz rozwijanie zainteresowania księgozbiorem biblioteki szkolnej. Jury oceniło prace w trzech kategoriach - fotografia, praca graficzna oraz tematyka związana ze sportem i rekreacją. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Ia LO o profilu wojskowym. Nasza szkoła zgłosiła najwięcej prac konkursowych, a opiekunem uczniów była Ewa Olszewska.

Lista uczniów naszej szkoły nagrodzonych w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym SleeveFace:

Kategoria SPORT:

  • 2 miejsce - Szymon Sikora
  • 3 miejsce - Piotr Gójski
  • 3 miejsce - Mariusz Brudz
  • Wyróżnienia: Łukasz Jurek, Sebastian Muracki

Kategoria GRAFIKA KOMPUTEROWA

  • 3 miejsce - Jakub Scharfenberg, Paulina Pajęcka
  • Wyróżnienia: Urszula Olszewska

Kategoria FOTOGRAFIA:

  • Wyróżnienia: Marcin Malka, Maciej Kuza.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

zdjęcia  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dane kontaktowe

Zespół Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Mrozach

05-320 Mrozy
ul. Licealna 3

tel./fax. 25 757 41 94
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.