Żyj mądrze i zdrowo – edycja 2016

Dnia 21 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół odbyła się XI edycja konkursu „Żyj mądrze i zdrowo” pod hasłem „Jak być silnym i zdrowym”.
Składał się on z dwóch etapów. Pierwszy obejmował sprawdzenie wiedzy z historii, języka polskiego, biologii, geografii, chemii i fizyki na podstawie „żywych obrazów”, czyli scenek, pantomimy, pokazów i prezentacji. Równolegle przebiegał konkurs plastyczny na temat „Zdrowe życie bez dopalaczy”. Elementem umilającym pracę zespołów była oprawa muzyczna oraz krótkie filmy z życia szkoły – Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego.
W kolejnej części mieliśmy możliwość podziwiania pokazów sportowych w wykonaniu utalentowanej młodzieży z Zespołu Szkół w Mrozach.
Uczniowie ze szkół w Cegłowie, Kałuszynie i Mrozach, którzy uczestniczyli w konkursie sami też rywalizowali w konkurencjach sportowych.
Efektem tych zmagań intelektualno-sportowych jest zdobycie I miejsca i statuetki przez reprezentację z Gimnazjum w Kałuszynie. Kolejne miejsca zdobyły Mrozy i Cegłów.
Organizatorami przedsięwzięcia były wychowawczynie klas III – Bożena Jasik, Barbara Kuchno i Krystyna Tkaczyk. Podziękowania  należą się także nauczycielom poszczególnych przedmiotów.

Zapraszamy do galerii