Gminny Orszak Kolędowy

We wtorek, 8 stycznia, odbył się II Gminny Orszak Kolędowy zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Mrozach. W tym roku do konkursu zgłosiło się 17 uczestników, z czego aż sześciu z naszej szkoły.       

Adrianna Szostak wyśpiewała III miejsce za wykonanie kolędy „Gdy śliczna Panna” a zespół ANOW w składzie Nadia Podobas, Alicja Pateza oraz Wiktoria Wąsowska wywalczyływyróżnienie za „Pastorałkę od serca do ucha”. Dziewczyny nie tylko pięknie zaśpiewały ale również tańczyły i zjawiskowo wyglądały ubrane w ludowe stroje czym zachwyciły publiczność obecną na widowni.                

Roksana Federak, Ola Muszyńska, Julia Gójska ,Adrianna Szostak wystąpiły jako zespół MY CZTERY i wykonały piosenkę pt.” Jest Taki dzień” z repertuaru Czerwonych Gitar. Zespół PRZYMROZKI to: Olga Juszczak, Natalia Sęktas, Ola Muszyńska, Roksana Federak i Julia Gójska, które zaśpiewały pastorałkę pt.”Pachnie lasem”. Alicja Bińka i Magdalena Stachowicz to ŚNIEŻYNKI i piosenka pt.”Zaśnieżone miasta”.  Liceum Ogólnokształcące reprezentował zespół WOJSBAND, który wykonał kolędę „Przybieżeli do Betlejem” oraz „Bosy pastuszek” za co otrzymał wyróżnienie.   

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych, wyróżnionych oraz występujących w Gminnym Orszaku Kolędowym i życzymy wszystkim dalszych sukcesów.

[ngg src=”galleries” ids=”12″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]