KONKURS „SLEEVEFACE”

W dniu 24maja 2019r.  odbyło się rozstrzygnięcie II Powiatowego Konkursu Fotograficznego „SleeveFace z książką”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim. Konkurs został objęty Patronatem Starosty Mińskiego. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań fotograficznych, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz rozwijanie zainteresowania księgozbiorem biblioteki szkolnej. Jury oceniło prace w trzech kategoriach – fotografia, praca graficzna oraz tematyka związana ze sportem i rekreacją. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Ia LO o profilu wojskowym. Nasza szkoła zgłosiła najwięcej prac konkursowych, a opiekunem uczniów była Ewa Olszewska.

Lista uczniów naszej szkoły nagrodzonych w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym SleeveFace:

Kategoria SPORT:

  • 2 miejsce – Szymon Sikora
  • 3 miejsce – Piotr Gójski
  • 3 miejsce – Mariusz Brudz
  • Wyróżnienia: Łukasz Jurek, Sebastian Muracki

Kategoria GRAFIKA KOMPUTEROWA

  • 3 miejsce – Jakub Scharfenberg, Paulina Pajęcka
  • Wyróżnienia: Urszula Olszewska

Kategoria FOTOGRAFIA:

  • Wyróżnienia: Marcin Malka, Maciej Kuza.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

[ngg src=”galleries” ids=”26″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]