Pomóż uratować wzrok Artura

Kochani wielkie granie z WOŚP za nami, a przed nami… ogromne wyzwanie i kolejne kwestowanie. Tym razem wspieramy naszego ucznia Artura, który zmaga się z bardzo szybko postępującą utratą wzroku. Artur dołączył do naszej szkolnej społeczności w połowie września, kiedy okazało się, że jego wielkie marzenie – technikum informatyczne – nie ziści się. Problemy ze wzrokiem, dojazdy do Mińska uniemożliwiły mu realizację marzeń. LO w Mrozach, dla potrzebującego chłopca, okazało się dobrym rozwiązaniem. Znalazł tu zrozumienie, opiekę i możliwość kontynuowania nauki na poziomie szkoły średniej. Teraz potrzebuje wsparcia finansowego, wszyscy, którym JEGO LOS nie jest obojętny, mogą wesprzeć Go finansowo poprzez zrzutkę.pl. Każda wpłata zbliża Artura do zabiegów, które mogą przywrócić wzrok. Nie bądźmy obojętni. Poniżej link do indywidualnych wpłat
https://zrzutka.pl/yg5cxp