Logo Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu jeszcze trwa! W lutym odbyły się webinary dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą oraz lekcje online dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Te drugie dzieją się jeszcze w marcu ♥️.
 
W piątek 14 marca na informatyce klasy 7a i 7b wzięły udział w lekcji, która opierała się na wystąpieniach z Digital Youth Forum - wydarzenia poświęconego edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z internetu i nowych technologii. Celem lekcji było pokazanie młodym ludziom, jak można wykorzystywać nowe technologie do kreowania swojej rzeczywistości poprzez działalność społeczną i aktywistyczną. Lekcję prowadził Maciej Kępka – absolwent Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. 
9 marca klasa 3C liceum wzięła udział w lekcji "Jak zostać graczem?", a 24 marca  uczniowie szkoły podstawowej rozważali "Co zrobić, żebyśmy to my kontrolowali technologię, a nie technologia nas?" 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności