Logo Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach

Srebrny medal i awans do rozgrywek regionalnych reprezentacji dziewcząt w Powiatowych Mistrzostwach SZS w Mińsku Mazowieckim

Srebrny medal i awans do rozgrywek regionalnych wywalczyła 25 marca 2025 roku reprezentacja dziewcząt klasy 7-8  Szkoły Podstawowej w Mrozach w Powiatowych Mistrzostwach SZS w Mińsku Mazowieckim.

Zespół z Mrozów  wystąpił w składzie:  Nikola Koczkodaj (kpt), Marta Kaczyńska, Joanna Kublik, Katarzyna Kublik,  Amelka Szlendak, Wiktoria Bizowska, Oliwia Wróblewska, Wiktoria Świderska, Julia Tomczak, Magda Polankiewicz, Michalina Rokita, Oliwia Trojanowska, Wiktoria Juszczak, Lucja Serafin. Opiekunem drużyny jest Andrzej Pieniak.

Gratulujemy sukcesu. Trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

Galeria zdjęć

IMG_20250326_074826 IMG_20250326_075049 IMG_20250326_075125
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności