Logo Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach

15 lat minęło jak jeden dzień...

15 lat minęło jak jeden dzień…

 Szanowni Państwo, w dniu 29 sierpnia 2024r. przestaję pełnić funkcję dyrektora Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach, którą sprawowałam od 1 września 2009r.

Z tej okazji pragnę podziękować wszystkim, z którymi miałam przyjemność pracować.

Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi i pracownikom Gminy Mrozy za zrozumienie potrzeb i wsparcie w prowadzeniu Szkoły.

Dziękuję moim Koleżankom i Kolegom, specjalistom w swoich dziedzinach,  którzy z równą pasją jak ja podchodzili do swoich obowiązków i tworzyli dobry klimat szkoły dbając o właściwy poziom nauczania.

Bardzo dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi, którzy czytali w moich myślach i dbali o dobrą atmosferę w szkole, czystość i smaczne obiady.

Dziękuję Uczniom za to, że wybrali szkołę, którą miałam przyjemność zarządzać, za ich wysiłek i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy.

Wszystkich Rodzicom i Przyjaciołom szkoły oraz instytucjom z którymi współpracowałam,  dziękuję za  życzliwość, zrozumienie potrzeb szkoły i wsparcie, na które zawsze mogłam liczyć. 

 

Z poważaniem Marianna Bogusz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności