Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/ 2025
2 września o godzinie 10.30 oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/ 2025.
Rok szczególny dla naszej Placówki- oficjalnie staliśmy się Zespołem Szkół w Mrozach, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta (w dwóch lokalizacjach przy ul. Szkolnej 2 oraz ul. Licealnej 3) oraz Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza.
Był to czas pożegnań ale i powitań. Oficjalnie pożegnaliśmy Panią Mariannę Bogusz - wieloletnią Dyrektor Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach, ale i przywitaliśmy nową Panią Dyrektor Zespołu Szkół w Mrozach - Panią Martę Prusińską, która oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny i przedstawiła nowych wicedyrektorów szkół- Panią Klaudię Sadowską dla Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza oraz Panią Barbarę Dobosz dla Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta.
Podczas uroczystości gościliśmy przedstawicieli samorządu w Mrozach: Przewodniczącego Rady Miejskiej - Pana Mariana Rudkę oraz Burmistrza Mrozów Pana Dariusza Jaszczuka, który wyjaśnił społeczności szkolnej nową organizację edukacji w Gminie Mrozy. W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Policji, Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach Pan Witold Orcholski.
Życzymy Wam dobrego roku szkolnego!

