Dzień ze Stołeczną Policją
Kolejna edycja „Dnia ze stołeczną Policją” za nami. Dzisiaj mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z funkcjonariuszami podczas kolejnej odsłony wydarzenia promującego służbę w Policji.
Było energicznie, dynamicznie i naprawdę widowiskowo!
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i pokazów
- pokaz posłuszeństwa psów służbowych,
- pokaz kierowania ruchem drogowym przygotowany przez policjantów Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji,
- techniki i taktyki interwencji prezentowane przez instruktorów Wydziału Doskonalenia Zawodowego Komenda Stołeczna Policji,
- sprzęt oraz wyposażenie policyjne,
- konie służbowe,
- łódź Komisariatu Rzecznego Policji,
- stoisko promocyjne Wydziału Doboru KSP oraz Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.
Nie zabrakło pytań o policyjną codzienność, emocji i inspirujących rozmów o przyszłości w mundurze!

