Konferencja CEO w Warszawie
Uczniowie klas 3 i 4 Liceum, którzy wykazali się umiejętnością komunikacji, otwartością i zaangażowaniem podczas warsztatów ze studentami z całej Europy w ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej EUROPAMOBIL zostali zaproszenie na konferencje podsumowującą do Warszawy pt. "How to bring Europe to schools?".
Tego typu zajęcia dla młodzieży są świetną okazją, aby przełamywać bariery językowe, żeby próbować swoich sił w komunikacji w języku obcym, a przy tym świetnie się bawiąc przygotowywać się do egzaminów.

