Samoobrona klas policyjnych
Przez ostatnie tygodnie wszystkie klasy policyjne biorą udział w zajęciach z samoobrony prowadzone przez instruktora. Zajęcia te odbywają się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej edukacja policyjna. Łącznie do zrealizowania uczniowie mają 12 godzin.

