Wirtualna strzelnica
Dzisiaj uczniowie klas czwartych i trzeciej Liceum Ogólnokształcącego mieli zajęcia na wirtualnej strzelnicy. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach bezpłatnego Projektu Upowszechniania Strzelectwa realizowane z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki we wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki. Każda klasa uczestniczyła w dwóch godzinach zajęć, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Po zapoznaniu z zasadami użycia broni, prawidłowej postawy strzeleckiej oraz informacjami na temat strzelectwa sportowego uczniowie strzelali z broni krótkiej jak i karabinu oczywiście laserowymi pociskami.
\
.jpg)
.jpg)

